Warning: error_log() has been disabled for security reasons in /home/ftponly/usr/garachno/web/wp-includes/wp-db.php on line 1461

Arachnopark world

Přednášky, živá setkání

Přednášky

Oči do přírody

přednášky

Oči do přírody

Tento projekt, jsme začali připravovat v polovině roku 2019 a jeho cílem je nejen snaha o zvýšení povědomí o terarijních zvířatech v Ústeckém kraji, ale i „zboření“ mýtů, které se k vybraným druhům terarijních zvířat vztahují. Snažíme se ukázat lidem, kteří mají k těmto tvorům respekt, popřípadě obavy, jejich krásu i z jiného pohledu.

Veškeré veřejné přednášky z tohoto cyklu vznikají za podpory Domu dětí a mládeže v Ústí nad Labem. Pokaždé se zabýváme jinými tématy a do současné doby jsme zvládli „projety“ sklípkani, krajty mřížkované, krajty tmavé, krajty královské, agamy vousaté atd. Vždy se dozvíte zajímavé informace přímo od chovatele určitého druhu.

Přednášky zaujaly dost posluchačů a časem jsme byli osloveni Domem dětí a mládeže v Ústí nad Labem, abychom vytvořili tématické okruhy pro jejich chovatelské kroužky. Obdobně jsme spolupracovali se ZŠ Teplická (Krupka).

V současné době děláme přednášky pro děti ve všech tipech škol a najdete nás i na dalších veřejných akcích. Program těchto akcí je vždy individuální a vždy ho přizpůsobujeme našim posluchačům.

Jsme rádi, že tento cyklus přednášek Oči do Přírody se stává v Ústeckém kraji více známým a můžeme dospělým i dětem ukázat krásy tohoto „koníčka“. Někdo by mohl říct, že je to už naše práce, ale opak je pravdou. Stále pro nás teraristika zůstává naším koníčkem a něčím, co máme rádi a co chceme ukazovat dalším lidem.

Pokud budete mít i Vy zájem o naše přednášky a budete se chtít něco nového dozvědět o terarijních zvířatech rádi Vám na vše odpovíme. Můžete nám napsat na e-mail: jan@arachnopark.cz Rádi s Vámi vše probereme i po telefonu +420604227288.

Kde nás můžete vidět?

✔ 02.10.2020 Soukromá mateřská školka Bělehradská Ústí nad Labem (soukromá akce)

✔ 04.10.2020 Muzeum města Ústí n. L. – Světový den zvířat – náš miláček (veřejná akce)